Чому серед багатства різних світоглядів говоримо саме про християнський? Чи тому що живемо в християнській культурі? Чи тому що навчаємося у закладі, який пропагує християнські цінності? Чи тому що бути християнином – вигідно і комфортно? Яка онтологія християн?  Чи можна поставити знак рівності між «християнином» і «порядною людиною»? Як співвідноситься біблійна віра і психічне здоров'я людини? Говоритимемо про найпопулярніші міфи навколо «християнської віри». Оскільки, за словами сучасного чеського філософа Томаша Галіка, «відповіді без запитань – це дерева без коренів», а «істина народжується лише в динамічному діалозі», курс розрахований на інтерактивний формат комунікації між студентами та викладачем як в режимі FTF, так і в режимі он-лайн, а також передбачає, при бажанні, можливість подальшого спілкування з працівниками духовно-пасторального відділу.

Чому серед багатства різних світоглядів говоримо саме про християнський? Чи тому що живемо в «християнській культурі»? Чи тому що навчаємося у закладі, який пропагує «християнські цінності»? Чи тому що бути християнином – вигідно і комфортно? Яка онтологія «християн»? Чи «виплачується» сьогодні бути християнином? Чи можна поставити знак рівності між «християнином» і «порядною людиною»? Як виглядає біблійна віра в сфері політики та економіки? Говоритимемо про найпопулярніші міфи навколо «християнської віри». Оскільки, за словами сучасного чеського філософа Томаша Галіка, «відповіді без запитань – це дерева без коренів», а «істина народжується лише в динамічному діалозі», курс розрахований на інтерактивний формат комунікації між студентами та викладачем як в режимі FTF, так і в режимі он-лайн, а також передбачає, при бажанні, можливість подальшого спілкування з працівниками духовно-пасторального відділу.

Мега-курс «Християнство: віра, богослужіння, мораль»  започаткований  з метою презентації студентам Гуманітарного факультету УКУ фундаментальних принципів християнства. Пропонований тут курс включає  перший модуль («Віра»), який фокусує увагу на феномені віри. Курс побудований так, щоб загострити проблематику християнства в контексті сучасної культури. Теоретична частина курсу (лекції) прагне зосередити увагу студентів на проблематичних аспектах християнської віри, зокрема: криза віри й пошук Бога; людські емоції як сліди Божої присутності; життя як місце (топос) зустрічі з Богом, парадоксальні аспекти християнства, тощо. Практична частина семінарських занять передбачає прочитання й аналіз текстів, передовсім Святого Письма, які покликані зосередити увагу студентів на фундаментальних основах християнської віри.