Site announcements

Нові шаблони електронних курсів на 2 сем. 2020-2021 н.р.

Нові шаблони електронних курсів на 2 сем. 2020-2021 н.р.

by Shchurko Mariya -
Number of replies: 0

Шановні викладачі!


На основі інформації про заплановані дисципліни на 2 семестр 2020-2021 навчального року, в системі онлайн-навчання CMS UCU адміністратором вже є створені пусті шаблони електронних курсів для більшості освітніх програм (перелік за посиланням  https://docs.google.com/spreadsheets/d/17KPayHMCsPbKBOKhEpxLxJwx9P67W879gFCJCQTGMrM/edit?usp=sharing).

 • Перегляньте в CMS UCU свою домашню сторінку (та/або категорії освітніх програм) та переконайтеся, що для дисциплін, які Ви будете викладати у 2 семестрі, є шаблони електронних курсів. Якщо на своїй домашній сторінці Ви знайдете курс, який до Вас не має відношення, то повідомте про це адміністратора системи (schurko@ucu.edu.ua)  для подальшого видалення цього курсу або відрахування Вас з цього курсу. 

 • Додайте картинку-банер до курсу для його кращої візуальної впізнаваності студентами поміж інших електронних курсів (відеоінструкція)

 • Здійснюйте імпортування матеріалів зі своїх минулих електронних курсів покроково (коротка відеоінструкція) та звертайте увагу на такі нюанси:
  • нульова секція

Ви можете вручну скопіювати текст нульової секції з минулого курсу в шаблон нового пустого курсу, або перед здійсненням імпорту очистити нульову секцію повністю від шаблонної розмітки тексту (відеоінструкція). Очищувати нульову секцію шаблону перед імпортуванням потрібно тому що в шаблонах електронних курсів закладена структура компонування тексту на закладки з використанням спеціальної розмітки. 

  • zoom meeting

zoom meeting не рекомендовано імпортувати.

Якщо в минулих курсах Ви використовували модуль zoom meeting, то під час імпортування потрібно зняти галочки zoom meeting і не переносити ці минулі події в новий курс. Система може видавати помилки під час процесу імпортування минулих zoom meeting, оскільки виникає конфлікт з календарним плануванням подій в zoom. Нові вебінари потрібно планувати заново.

  • посилання на зовнішні ресурси

перевірте будь ласка зовнішні посилання, які були додані до ваших минулих курсів на актуальність, перед тим, як імпортувати їх до нового курсу

  • повторне імпортування

якщо під час першої спроби імпортування контенту у Вас  виникали помилки чи труднощі, то при повторному імпорті заберіть зайві галочки, що позначають неактуальні для Вас елементи курсу та імпортуйте лише те, що потрібно.

Будьте уважні при повторному здійсненні імпорту контенту, оскільки кожна нова спроба імпортування (якщо не забрати зайві галочки) буде повторно переносити контент (система не перевіряє і не видаляє дублікатів файлів чи інших елементів курсу). Якщо Ви двічі здійснили імпорт і отримали подвоєння всіх матеріалів, тоді потрібно вручну видаляти зайве

 • Налаштуйте відслідковування прогресу студента  (відеоінструкція), щоб бачити динаміку проходження студентами електронного курсу, а також за потреби надавати доступ до окремих елементів курсу за умовами виконання (наприклад, відкрити завдання після перегляду матеріалів теми, або відкрити тест лише після виконання завдання і т.д.)


Електронні курси для Центру сучасних іноземних мов створюються за запитом викладачів.


Якщо у Вас є питання щодо створення, наповнення та супроводу електронних курсів в CMS UCU звертайтеся до адміністратора систем онлайн-навчання Марії Щурко (schurko@ucu.edu.ua)


З повагою,
Адміністратор систем онлайн-навчання
Марія Щурко (schurko@ucu.edu.ua)