Практичний навчальний модуль, присвячений вивченню інструментів та прийомів для цифрової верстки й візуального оформлення мультимедійних проектів.

Тренінг, присвячений використанню онлайнових інструментів для створення тематичних мап та інтерактивних просторових історій.

  • огляд доступих онлайнових інструментів для створення інтерактивних просторових історій, мультимедійних географічних мап-презентацій, тематичних фотоколекцій тощо;
  • можливості та приклади поєднання просторових та часових даних у форматі інтерактивної мапи-хронології;
  • робота з сервісом для створення власних інтерактивних мап, зокрема, із TimeMapper – безкоштовним інструментом,  за допомогою якого ви зможете візуалізувати хронологічні дані на географічній мапі, створювати мапи-хронології чи мультимедійні хроніки, імпортуючи дані з Google-таблиць.
  • додаткові інструменти для оформлення мапи.


Тренінг, присвячений використанню онлайнових інструментів для створення тематичних мап та інтерактивних просторових історій.

Тренінг, присвячений поглибленому вивченню роботи з шаблонами документів у MS Word.

Тренінг для працівників, викладачів та студентів університету, присвячений використанню інструментів та прийомів для автоматизації роботи з документами.


Практичний навчальний захід, присвячений роботі з растровою графікою.

Практичний навчальний захід, присвячений роботі з растровою графікою.

Практичний навчальний захід, присвячений роботі з растровою графікою, на якому учасники розглянули основні інструменти для роботи з графікою, їхні функції, налаштування та призначення, а також випробували техніки та прийоми використання цих інструментів для обробки зображень.


Тренінг із використання офісних Google-сервісів для автоматизації робочих процесів. 

Тренінг з використання Google-сервісів для організації та управління робочими процесами.

Тренінг, присвячений використанню анімації на слайдах презентації PowerPoint.

Захід для викладачів, працівників та студентів УКУ, присвячений вивченню функціональних можливостей Microsoft PowerPoint для вирішення типових завдань у роботі над презентацією та покращення її якості. 

 Розглядатимуться питання: 

  • Як швидко перетворити план заняття / структуру виступу на набір слайдів; 
  • Як налаштувати вигляд шаблону презентації; 
  • Як працювати з інструментами для форматування та візуального дизайну слайдів.