ГФ/Культурологія (бакалаври)/Архів

Викладач: Рибчинська Зоряна Богданівна; Кафедра: культурології; 
Група: ГКУ19/Б; Рік навчання: 1

Курс дає можливість познайомитись з культурознавством, дізнатись про його походження та причини «недисциплінованості», з'ясувати загадку його багатоіменності та розібратись у переплетеннях «родинних» зв'язків з іншими сферами знання. 


Курс «Науковий семінар» призначений для студентів другого року навчання програми Artes Liberales спеціальності «культурологія».

Курс ознайомить студентів з міждисциплінарними та міжкультурними підходами до дослідження. У межах курсу передбачено зустрічі з фахівцями з культурології, антропології, літературознавства, історії тощо.

Курс поставить перед студентами завдання оцінити цілий спектр гуманітарних підходів та розглянути, які з них можуть найкраще відповідати їхнім власним дослідженням. Відтак, важливою ланкою цього курсу є допомогти студентам віднайти сферу свого наукового зацікавлення та сприяти поступовому та поглибленому входженню у це наукове поле.

Студенти дізнаються про різні етапи та процес науково-дослідницької роботи: планування, пошук дослідницьких питань, збір даних, аналіз даних, написання наукової роботи, цитування та оформлення бібліографії. Впродовж семестру ми будемо виробляти та доопрацьовувати наші дослідницькі питання; концептуалізувати їхню наукову сферу; розробимо відповідні методологічні стратегії. Створимо теоретичну базу для дослідження, яке студенти продовжать на третьому році навчання на програмі.


Викладач: Кічурчак Маріанна Василівна; Кафедра: культурології;
Група: ГКУ18/Б; Рік навчання: 2

Економіка культури як навчальна дисципліна почала формуватися у середині ХХ ст. За своїм змістовим наповненням вона відображає складний механізм взаємодії домогосподарств, фірм і державних інституцій у цій сфері.
Курс “Економіка культури” орієнтований на вивчення теоретико-методологічних і прикладних засад економіки культури. Це передбачає з’ясування особливостей функціонування сфери культури в ринковій економіці та виокремленням головних закономірностей державної регуляторної політики у цій сфері культури.

Формат навчання: 30 годин лекційних, 30 годин семінарських занять

Викладач: Кічурчак Маріанна; Кафедра: культурології; 
Група: ГКУ18/Б; Рік навчання: 2

Викладач: Рибчинська Зоряна Богданівна; Ясіновський Юрій Павлович;Кафедра: культурології;
Група: ГКУ18/Б; Рік навчання: 2
Викладач: Галета Олена Ігорівна; Кафедра: культурології;
Група: ГКУ18/Б; Рік навчання: 2
КУРС СЕРТИФІКОВАНО: 01/02/2019

Спеціальний курс на вибір для студентів ІІІ року навчання спеціальності "Культурологія".

Пропонований курс дає учасникам можливість познайомитись з основами фінансового менеджменту, зрозуміти особливості фінансування закладів культури різних типів та форм власності, механізми розподілу та використання бюджетних коштів у сфері культури, дізнатись про різноманітні способи залучення коштів на реалізацію культурних проєктів та навчитись якісно складати бюджет проєкту.

В центрі уваги будуть також актуальні грантові програми, що фінансують проекти у сфері культури – від Львівських міських бюджетних програм до програм підтримки культурного сектору Європейського Союзу та окремих країн/фондів.

Учасники курсу працюватимуть над складанням бюджету власного проєкту.

Викладач: Герасим Галина Олександрівна; Кафедра: соціології;
Група: ГКУ17/Б; Рік навчання: 3

Анотація курсу: Курс із теорій комунікації для студентів та студенток бакалаврської програми "культурологія" з акцентом на масових комунікаціях. 


Викладачі: Скочиляс Ігор Ярославович;
Альмес Іван Іванович;
Кафедра: нової і новітньої історії України;
Група: ГКУ17/Б; Рік навчання: 3

Викладач: Рибчинська Зоряна Богданівна; Кафедра: культурології; 
Група: ГКУ19/Б; Рік навчання: 1

Анотація: Курс зорієнтований на вивчення різних форм функціонування та тривання культурної спадщини, з’ясування можливостей та перспектив збереження та розвитку культурних пам’яток. Студенти матимуть можливість ознайомитися із сучасними теоріями і практиками інтерпретації культурної спадщини, а також спробувати себе у ролі свідомих, дієвих і відповідальних спадкоємців.

Спеціальний курс для студентів 3-го курсу пропонує вивчення сучасних методів й інструментів ефективного управління музеєм як соціокультурною інституцією заради ефективного використання своїх колекцій від визначення своєї місії, тобто окреслення для кого і для чого працює музей, до таких способів і засобів реалізації цієї місії як стратегічне планування, управління персоналом, застосування методів проектного менеджменту, формування маркетингового плану, визначення ефективних форм музейної комунікації, тобто презентації й інтерпретації, пошук джерел фінансування, окреслення кола зацікавлених організацій і партнерів.

Метою даного курсу є розуміння методів роботи з різноманітними аудиторіями, використання різних каналів комунікації, напрацювання практичних навичок з підготовки комунікаційних стратегій для культурних проектів та інституцій. Курс включатиме базові теми з комунікацій, маркетингу, SMM.

Викладач: Миронович Дмитро Валерійович; Кафедра: соціології;
Група: ГКУ17/Б; Рік навчання: 3
КУРС СЕРТИФІКОВАНО: 24/01/2019
Викладач: Рибко Ірина Планується; Кафедра: культурології;
Група: ГКУ17/Б; Рік навчання: 3
Викладач: Шумилович Богдан Мирославович; Кафедра: культурології;
Група: ГКУ17/Б; Рік навчання: 3
Викладач: Лозинський Роман; Кафедра: Культурології;
Група: ГКУ16/Б; Рік навчання: 4
Викладач: Біла Орися Ігорівна; Кафедра: філософії;
Група: ГКУ16/Б; Рік навчання: 4
Викладач: Дащаківська Оксана Юріївна; Кафедра: політичних наук;
Група: ГКУ16/Б; Рік навчання: 4
Викладач: Козлова Інга Володимирівна; Кафедра: соціології;
Група: ГКУ16/Б; Рік навчання: 4