Site announcements

Підготовка системи CMS UCU до нового 2020-2021 навчального року

Підготовка системи CMS UCU до нового 2020-2021 навчального року

by Shchurko Mariya -
Number of replies: 0

Шановні викладачі!

По завершенню навчального 2019-2020 року буде здійснено ряд організаційних та технічних робіт в системі CMS UCU для підготовки до нового навчального року. Просимо Вас ознайомитися та врахувати цю інформацію у своєму плануванні:


1. ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 • Для довготривалого зберігання поза системою CMS UCU електронних журналів поточного оцінювання та результатів іспитів, які проводилися у формі тестів, ЦеНІТ рекомендує викладачам до 25 червня вивантажити (експортувати) їх в файли формату ексель. Інструкції тут (експорт журналу, експорт результатів тестів).
ЦеНІТ рекомендує не відраховувати студентів з курсів (див. інформацію щодо Зберігання електронних курсів нижче).


2. СТВОРЕННЯ НОВИХ ЕЛЕКТРОННИХ КУРСІВ НА ПЕРШИЙ СЕМЕСТР 2020-21 Н.Р.

 • До 10 липня ЦеНІТ забезпечує створення шаблонів електронних курсів навчальних дисциплін першого семестру 2020-21 н.р. в CMS UCU. Курси будуть створені адміністратором системи електронного навчання УКУ згідно отриманого переліку дисциплін першого семестру 2020-21 н.р., який надається Академічним відділом. Викладачі матимуть можливість наповнити шаблони курсів наступним чином:
  • розробити курси з початку ("з нуля"),
  • самостійно імпортувати контент із своїх минулорічних курсів (Інструкція тут),
  • отримати допомогу від ЦеНІТ по імпорту контенту чи дублюванню курсу (форма звернень тут).
 • Електронні курси навчальних дисциплін будуть створені в такій черговості:
 1. Електронні курси для дисциплін СЯ та ДВВУ (15-25 червня).
 2. Електронні курси для нормативних дисциплін та дисциплін, які будуть зазначені викладачами, як першочергові (29 червня - 5 липня).
 3. Електронні курси для вибіркових дисциплін, мовних курсів, наукових семінарів, дисциплін спеціалізацій - за замовленням від викладачів (серпень).


3. ОНОВЛЕННЯ CMS UCU

 • ІТ відділ УКУ проводить заплановані технічні роботи в системі CMS UCU з можливим обмеженням доступу орієнтовно з 25 червня по 9 липня. Детальніше про дати і час обмеження буде повідомлено в окремій розсилці.


4. ЗБЕРІГАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КУРСІВ

Система онлайн навчання CMS UCU не є архівом і не може гарантувати довготермінового зберігання усіх навчальних електронних курсів.
На даний час практикуємо забезпечення доступу до електронних курсів навчальних дисциплін для студентів (та викладачів) протягом навчання студентів на освітній програмі.

З повагою
адміністратор системи CMS UCU 
Марія Щурко 
та 
команда Центру навчальних та інноваційних технологій